Kabelky a textilní doplňky

ZÁPRAŽÍ  07. 12. 2017

M-G Marcela Graclíková * Dobrý den, jmenuji se Marcela Graclíková, tvořím pod značkou M-G. Pracuji s textilem, vytvářím originální textilní kabelky, šperky, oděvní doplňky a obrazy. Originalita je určena pro osobnost která vyčnívá z davu, pro takové osobnosti tvořím já. Používám různé materiály a techniky zpracování. Kabelky a šperky jsou malá umělecká díla k běžnému každodennímu použití. Na mé práci mě nejvíce baví ruční tvoření a konečný výsledek, největší inspirací je příroda.

img

* Certifikát regionální značky Zápraží mám od roku 2012. Výhodou je propagace řemeslníků, setkávání na prodejních akcích, kde se výrobky prezentují široké veřejnosti.

* Mé výrobky je možné zakoupit na www.Fler.cz a v pevném obchodě "Babinec" na Říčanském Masarykově náměstí.

* Nečekaných vtipných momentů je potřeba čím dál víc, mě nejvíc potěší, když někoho mé výrobky rozveselí. Setkala jsem se i se slepou dívkou, která si užila štěstí pouhým   ... kontaktem s kabelkami. 

* Šiji od dětství, dospěla jsem s převratem režimů a tehdy nešlo sehnat zajímavé, pěkné a originální oblečení. Současné tvorbě se věnuji od dětství mých synů. Chtěla jsem zůstat doma , abych se jim věnovala a užila nejkrásnější chvíle jejich dětství. Tehdy jsem tedy začala šít. Dnes nemám doma už děti, ale muže. Tak to značí že pár let uteklo, má tvorba se za tu dobu zdokonalila.

Jsem na cestě životem, s pády dolů a tvoření mě vynáší vzhůru. Tvořím, co jsem tady a nápady stále přicházejí, stačí se jen pořádně dívat. To je tedy můj velký tvůrčí sen „ Život". Poctivou, vytrvalou a láskyplnou prací, se člověk posouvá dál, plný radosti, smyslu a naplnění. Každý kus je originál, ručně zpracován autorem. Pracuji s láskou, pečlivostí, tím tedy s výrobkem předávám ještě mnohem víc.


http://www.fler.cz/m-g-0

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.