Petra Nemravová – e-shop : www.nemravka.cz, Šperky z polymerové hmoty a přírodních materiálů

ZÁPRAŽÍ  01. 02. 2018

Šperky z polymeru a kromě výroby šperků také vedu kurzy na různé techniky tvoření s polymerovou hmotou, prodávám materiál a píšu knihy.

img

1. Jak dlouho máte certifikát regionální značky Zápraží a jakou výhodu ze značky máte.

Certifikát regionální značky Zápraží mám již čtvrtým rokem. Díky němu mám možnost zúčastnit se akcí pořádaných MAS Říčansko. MAS se stará také o prezentaci mě jako prodejce.
2. Co Vás nejvíc baví na Vaší práci?

Možnost uplatnit všechny barevné myšlenky, které se mi rodí v hlavě. Různorodost. To, že má práce těší mě i ostatní. Možnost organizovat si čas podle toho, jak potřebuji. 
3. Kde všude si můžu Vaše produkty koupit?

Tč. je možné mé produkty koupit na mých (nových) webových stránkách petranemravova.com.
4. Nějaký vtipný moment s Vašimi produkty.., něco nečekaného

Konkrétní vtipný moment mě v tuto chvíli nenapadá, byť jich v souvislosti s provozováním e-shopu nemravka.cz mají moje zákaznice zřejmě mnoho. Doručovatelé většinou zjevně netuší, že v “balíčku od Nemravky” jsou samé krásné věci ke tvoření. Řada z mých zákaznic se setkala s vševědoucími úsměvy a občas i s mrknutím. 
5. Co nového plánujete? Připravujete novinku nebo vylepšení??

Přiznám se, že moc neplánuji. Snažím se zpracovávat aktuální témata, která se mi honí v hlavě. Novinkou posledních měsíců minulého roku jsou mé již zmíněné webové stránka a zasednutí k šicímu stroji a šití všeho možného, od patchworku k legínám pro děti. 

 

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje

Projekt je realizován s přispěním Středočeského kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.