Hoješínská placka

produkt

Dodává: Pod Drnem, s.r.o.

Obec: Hoješín

Region: ŽELEZNÉ HORY

logo

Další fotografie:

 Na moučnou placku od babičky jsme si vzpomněli při jednom trempování po Jeseníkách. Došel nám chleba a zbylo maso. Na rozpáleném kameni jsme upekli placky ze zbytku mouky a zjistili jsme, že je to výborná příloha k pečenému masu. Odtud tedy vzešel nápad obohatit nabídku jídel z grilu v Hostinci Pod Drnem v Hoješíně o Hoješínskou placku .

 A odkud název Hostinec Pod Drnem? 30. června 1990 jsme otevřeli výčep v zemním sklípku, který zbyl jako sklep na mléko a brambory po bývalé panské kovárně, kde naposledy bydlela rodina převozníka Dolejše. A protože výčep byl přímo pod drnem, tak jsme toto použili i jako název hostince. A navíc, „pod drnem“ se stejně jednou všichni sejdeme.

 Hostinec je otevřený sezónně, od dubna do poloviny října. Hoješínskou placku lze ochutnat v době provozu kamenného grilu, což bývá červen až srpen. Zahájení grilování, jakož i ostatní akce, je včas oznámeno na našem webu www.poddrnem.com

Kontakt na výrobce:

Pod Drnem, s.r.o.

538 07 Seč–Hoješín 48
tel.: +420 777 566 052

http://www.poddrnem.com/

Jiří Havlíček

telefon: +420 777 566 052

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

koordinator

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

ŽELEZNÉ HORY regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.