Jakostní révová vína

produkt

Dodává: Vinařství Perla vín

Obec: Jezeřany - Maršovice

Region: ZNOJEMSKO

logo

Jakostní révová vína bílá, růžová, červená

Mladé rodinné vinařství Perla vín bylo založeno v roce 2007 manžely Rozkovými. Navazují na mnohaleté zkušenosti svých předků ve výrobě vína. Sídlí ve vinařské obci Jezeřany-Maršovice, která leží v blízkosti turisticky vyhledávaných oblastí – Pálavy, Mušovských jezer či Lednicko-valtického areálu.

Vína jsou zpracovávána nejmodernějšími technologiemi, mezi které patří řízené kvašení, odbourávání kyselin a mikrooxidace. Červená vína zrají v dubových barrique sudech.

Současná roční produkce vín se pohybuje kolem 50 tisíc litrů. Vinařství dosáhlo významných ocenění na mezinárodních i domácích soutěžích.

Pro zákazníky máme připraveno mnoho služeb. Nabízíme příjemné posezení ve vinném sklepě, ideálním prostředí pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav, zájezdů, školení či degustací. Každoročně pořádáme Kurzy znalců moravských vín pro širokou veřejnost, školíme také odborný personál vinoték a restaurací.

Jak vznikl název vína Ledová královna? Když se vinohradem táhla mlha, měli jsme pocit, jako by jím procházela nějaká éterická bytost, a tak jsme toto bílé přírodně vyzrálé víno pojmenovali „Ledová královna“.

Kontakt na výrobce:

Vinařství Perla vín

671 75 Jezeřany - Maršovice 238
tel.: 776 149 278


Mgr. Jan Rozek

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Regionální koordinátor značky

ZNOJEMSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.