Džemy, sirupy a sterilovaná zelenina

produkt

Dodává: Bouda 1883 - originál ze Znojma

Obec: Znojmo

Region: ZNOJEMSKO

logo

Další fotografie:

Naše firma navazuje na rodinnou tradici domácího zavařování. Zpracovává nejlepší suroviny z vlastní zahrady a od špičkových místních dodavatelů. Vše je zpracováváno ručně bez použití chemické konzervace, a pokud to dovoluje povaha ovoce, i podle tradičních rodinných receptur. Snaží se též znovu objevovat pro zákazníky plodiny a postupy, které jsou pro krásný znojemský kraj typické, ale začínají upadat pro svoji pracnost v zapomnění (špendlíky, kdoule, mišpule, moruše, vinné hrozny, cibulová marmeláda a další).  Samozřejmostí je pak meruňkový džem či klasické nakládané znojemské okurky.
 
Ve vlastní zahradě hnojíme, když je třeba, jen vlastním kompostem nebo koňským hnojem od kobylky Inky z Popic, pasoucí se na území Národního parku Podyjí-Thayathal. Co sami nemáme, nakupujeme od ověřených dodavatelů, kteří využívají při pěstování plodin systém integrované produkce.
 
Získali jsme i řadu prestižní zahraničních i tuzemských ocenění. Například opakovaně na Great Tase Awards v Anglii. V roce 2015 jako jediní v ČR jsme získali i 3 hvězdy. Dále pak stříbrnou medaili na The World´s Original Dalemain Marmalade Awards, ocenění Top Delikatesa a Chuť jižní Moravy.

Kontakt na výrobce:

Bouda 1883 - originál ze Znojma

Palackého 1149/35
669 02 Znojmo
tel.: 702 074 814

http://www.marmelady-znojmo.cz
http://www.marmelady-znojmo.cz/cs/eshop/

Ing Zuzana Boudová

telefon: 702 074 814

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Regionální koordinátor značky

ZNOJEMSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.